JOPE spol. s r.o. byla založena 16.ledna 1991. Hlavní aktivity firmy JOPE spol. s r.o. od počátku její činnosti směřovaly na komplexní služby klientům, na komplexní nabídku v oblasti ochrany majetku a osob. Naše firma pomáhala, aby se pojem elektronické zabezpečení dostal do povědomí široké veřejnosti a díky naší kvalitní práci, kvalitnímu servisu a používání kvalitních komponentů se i naše firma dostala do podvědomí zákazníků a firem.

Naším nejvýznamnějším dodavatelem bezpečnostních systémů byla firma Olympo Controls, která zůstává nejvýznamnějším dodavatelem i v současnosti, avšak pod názvem Honeywell – Security Products o.z.

Naší hlavní činností je instalace a servis: Dále provádíme instalace systémů obvodové ochrany (perimetrie), digitálních záznamů, domovních dorozumívacích systémů a systémů příjmu televizního a rozhlasového signálu. Předmětem naší činnosti jsou i silnoproudé instalace, používáme převážně elektrické přístroje a rozvaděče od firmy Schrack.

Cílem naší firmy je nabízet montážní práce nejvyšší kvality a proto jsme v roce 2000 začali pracovat na získání certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001 a v roce 2001 jsme tento certifikát získali a jsme jeho držiteli i v současnosti.

Potvrzením kvality naší činnosti v oblasti bezpečnostních systémů je skutečnost, že jsme držiteli certifikátu České asociace pojišťoven – ČAP. Dále kvalitu naší práce a výjimečnost na trhu bezpečnostních systémů potvrzují naši zákazníci a ze soupisu vybraných referencí si dovolujeme upozornit na bankovní dům HSBC Bank plc.

Součástí naší práce je poskytování kvalitních servisních služeb dle potřeb zákazníka, dálkový dohled systémů vč. programování. Dále provádíme školení na obsluhu systémů, konzultace, nabízíme návrhy a projekty bezpečnostních systémů.